صفحه اصلی / نرم افزارهای آموزش نماز / دانلود نرم افزار آموزش نماز برای اندروید

دانلود نرم افزار آموزش نماز برای اندروید

آموزش نماز 2

اين برنامه شامل قسمت هاي زير است:
– آموزش نماز يوميه : با کليک بر روي تصاوير، صوت مربوط به آن اجرا مي شود.همچنين احکام مربوط نماز(مقدمات نماز، نمازهاي واجب، نمازهاي مستحبي و…) زير مجموعه اين بخش است.
– آموزش صوتي تلفظ صحيح حروف نماز توسط حجت الاسلام قرائتي در کمتر از ۵ دقيقه
– اتصال به نماز جماعت: که شامل چگونگي اتصال به نمازجماعت با توجه به وضعيت هاي مختلف امام جماعت و در رکعت هاي مختلف است و همچنين احکام مربوط به ادامه نماز توسط نماز گزار نيز در اين بخش بيان شده است.
– شکيات نماز: دراين بخش در سريع ترين زمان ممکن وبه صورتي ساده شکيات نماز آموزش داده شده است.
– استفتائات: که شامل پرسشهاي ايجاد شده براي نمازگزاران و پاسخ هاي مربوط به آن است.
– ذکر شمار: دراين قسمت از برنامه ذکرشمار تسبيحات حضرت زهرا،ذکر ايام هفته، و همچنين ذکرشمار با قابليت امکان انتخاب تعداد و ذخيره آن تعبيه شده است.همچنين خواص تعدادي از اذکار با استفاده از احاديث و روايات گرد آوري شده است.
– مديريت نمازها وروزه هاي قضاء :دراين بخش ضمن بيان احکام مربوط به نماز و روزه قضاء، امکان مديريت نمازها وروزه هاي قضا شده قرار داده شده است.

دانلود نرم افزار
اين برنامه شامل قسمت هاي زير است: - آموزش نماز يوميه : با کليک بر روي تصاوير، صوت مربوط به آن اجرا مي شود.همچنين احکام مربوط نماز(مقدمات نماز، نمازهاي واجب، نمازهاي مستحبي و...) زير مجموعه اين بخش است. - آموزش صوتي تلفظ صحيح حروف نماز توسط حجت الاسلام قرائتي در کمتر از 5 دقيقه - اتصال به نماز جماعت: که شامل چگونگي اتصال به نمازجماعت با توجه به وضعيت هاي مختلف امام جماعت و در رکعت هاي مختلف است و همچنين احکام مربوط به ادامه نماز توسط نماز گزار نيز در اين بخش بيان شده است. - شکيات نماز: دراين…

بررسی کلی

امتیاز کاربران: اولین باشید!

یک دیدگاه

  1. نرم افزار جالبی است

پاسخی بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

سه × سه =

x

بررسی همچنین

دانلود Namaz Learning – نرم افزار موبایل آموزش نماز

شما با یک برنامه بسیار کاربردی به خصوص برای کودکان ...